İnegöl’de Kurumsal boyutta en çok tercih edilen Sigorta Acentesi

6.Nisan 2006’da  sigortacılık hayatına başlayan Kocaağa Sigorta, günümüz itibariyle İnegöl’de Kurumsal boyutta en çok tercih edilen Sigorta Acentesi Olarak hizmet vermektedir.

Sigortacılığa başladığımız yıllarda tek acentelik olarak çalışmaya başladık ve Tarım sigortaları da üretimimizin ön planında bulunmaktaydı ama ilerleyen yıllarda başlayan çoklu acentelik yapısına hemen ayak uydurmaya başladık. 2008 yılında Groupama Güven birleşimiyle ikinci acentelik başlamış oldu ve yine aynı yıl Aviva Sigortada acenteliğiyle sektöre bakış açımız değişmeye başladı.

2010 yılına geldiğimizde 4 acentelikle faaliyetimizi sürdürmeye devam ediyorduk, devam eden yıllarda gelişimimiz sürekli devam etti.2012 yılında Avivasa ile Bireysel Emeklilik ‘e, 2015 yılında Acıbadem Sigorta ile Sağlık sigortalarına daha fazla yönelmeye başladık.

 Şu an 17 şirketle çalışmaktayız. Müşterilerimize daha iyi hizmetler sunabilmek için daima daha iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Değerlerimiz

Güvenilirlik: Dürüst çalışma anlayışı ve iş ahlakına uygun davranarak beklentilere zamanında yanıt vermek, güvene dayalı ilişkiler geliştirmek ve verdiğimiz sözü yerine getirmek.

Duyarlılık (İnsana Ve Çevreye): Kurumsal ve kişisel sosyal sorumluluk bilincimizle, çözümlerimiz ve kaynaklarımızı verimli kullanarak insana, bilgiye, emeğe ve çevreye duyarlı ve saygılı olmak.

Müşteri Odaklılık: İhtiyaçları doğru belirleyip, etkin çözümler sunarak, sadece iş ortaklığından doğan yükümlülükleri yerine getirmenin ötesinde, yapıcı tutumlar sergileyerek, müşterilerimizin memnuniyetinde sürekliliği sağlamak.

Açıklık (Şeffaflık): İletişimde ve uygulamalarımızda açık davranmak, şeffaf, adil ve dürüst olmak.

Çözüm Odaklılık: Profesyonel anlayış ve ekip çalışmasına inancımız ile etkin ve hızlı hizmetler sunmak, önerilen ve alınan kararlara sağduyu ile yaklaşmak.

Tutkulu Olmak: Tüm çalışanlarımızın, hizmetlerimize, çözümlerimize ve paydaşlarımıza karşı sorumluluklarının bilincinde hareket ederek yarattığı sinerji ile, hedefimize ulaşmada inançlı olmak, fark yaratmak, çalışan memnuniyetini müşteri memnuniyetine dönüştürmek.

Esneklik: Yönetimimizin önyargısız yaklaşıma verdiği önem ile, mesleki ve kurumsal değerlerden ödün vermeden, çalışanlarımızın çözüm odaklı öneriler geliştirmesi, uygulaması ve insiyatif almasına fırsat tanımak.

 

Vizyon

Türkiye’de sigortacılık alanında faaliyet gösteren ve bu alanda öncülük yaparak fark yaratan sigortacılığın tüm alanlarında uzmanlaşarak daima en iyi hizmeti veren öncü ve lider bir acente olmaktır.

Misyon

Sigortacılık alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve menfaatlerini korumak amacıyla deneyimli ve yetkin ekibimizle en uygun ürünü ve hasar desteğini sağlamak. Kariyer fırsatlarına açık, keyifle çalışılan ve çalışmak için tercih edilen bir firma olmak. Paydaşları ile büyümek ve onlara değer katmak. İnsana ve çevreye olan saygımız, doğru ve açık iletişim yaklaşımımızla güven duyulan ve izlenen bir sigorta acentesi olmak.

PROFESYONEL EKİBİMİZ İLE TANIŞIN

Sigortaya dair tüm sorularınızı cevaplamak ve siz en uygun teklifi hazırlamak için bir telefon kadar yakınız

Mehmet Uysal

Genel Kordinatör

Sezer Seymen

Teknik Personel

H.İbrahim Toktaş

Muhasebe

Cangül Yıldırım

Teknik Personel

Eda Orhan

Teknik Personel

Hüseyin Boyacı

Bireysel işler uzmanı

Semih Arslan

Sigorta satış uzmanı

Hasret Şule Nergiz

Teknik Personel

Gülay Semiz

Teknik Personel

Güzide Yıldırım

Tecdit(Yenileme) işler satış uzmanı

Ayşegül Bayrak

Teknik Personel

Murat Semiz

Kurumsal Sigortalar Müdürü

Şükrü Kocaağa

Tarsim Sorumlusu

Afra pehlivanoğlu

Teknik Personel

Ertan Ertaş

Teknik Personel

Osman demir

Bireysel Sigortalar Müdürü

Kübra İnan

Teknik Personel

Zübeyde Çalım

Personel

Büşra Gölbaş

Bireysel Emeklilik Satış Uzmanı

KCA

Dijital Asistan