KOCAAĞA SİGORTA İNEGÖL-RIDVAN KOCAAĞA - Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

 6.Nisan 2006'da  sigortacılık hayatına başlayan Kocaağa Sigorta, günümüz itibariyle İnegöl'de Kurumsal boyutta en çok tercih edilen Sigorta Acentesi Olarak hizmet vermektedir. 

     Sigortacılığa başladığımız yıllarda tek acentelik olarak çalışmaya başladık ve Tarım sigortaları da üretimimizin ön planında bulunmaktaydı ama ilerleyen yıllarda başlayan çoklu acentelik yapısına hemen ayak uydurmaya başladık. 2008 yılında Groupama Güven birleşimiyle ikinci acentelik başlamış oldu ve yine aynı yıl Aviva Sigortada acenteliğiyle sektöre bakış açımız değişmeye başladı.

       2010 yılına geldiğimizde 4 acentelikle faaliyetimizi sürdürmeye devam ediyorduk, devam eden yıllarda gelişimimiz sürekli devam etti.2012 yılında Avivasa ile Bireysel Emeklilik ‘e, 2015 yılında Acıbadem Sigorta ile Sağlık sigortalarına daha fazla yönelmeye başladık.

      Şu an 17 şirketle çalışmaktayız. Müşterilerimize daha iyi hizmetler sunabilmek için daima daha iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Değerlerimiz 

Güvenilirlik: Dürüst çalışma anlayışı ve iş ahlakına uygun davranarak beklentilere zamanında yanıt vermek, güvene dayalı ilişkiler geliştirmek ve verdiğimiz sözü yerine getirmek. 

Duyarlılık (İnsana Ve Çevreye): Kurumsal ve kişisel sosyal sorumluluk bilincimizle, çözümlerimiz ve kaynaklarımızı verimli kullanarak insana, bilgiye, emeğe ve çevreye duyarlı ve saygılı olmak. 

Müşteri Odaklılık: İhtiyaçları doğru belirleyip, etkin çözümler sunarak, sadece iş ortaklığından doğan yükümlülükleri yerine getirmenin ötesinde, yapıcı tutumlar sergileyerek, müşterilerimizin memnuniyetinde sürekliliği sağlamak. 

Açıklık (Şeffaflık): İletişimde ve uygulamalarımızda açık davranmak, şeffaf, adil ve dürüst olmak. 

Çözüm Odaklılık: Profesyonel anlayış ve ekip çalışmasına inancımız ile etkin ve hızlı hizmetler sunmak, önerilen ve alınan kararlara sağduyu ile yaklaşmak. 

Tutkulu Olmak: Tüm çalışanlarımızın, hizmetlerimize, çözümlerimize ve paydaşlarımıza karşı sorumluluklarının bilincinde hareket ederek yarattığı sinerji ile, hedefimize ulaşmada inançlı olmak, fark yaratmak, çalışan memnuniyetini müşteri memnuniyetine dönüştürmek.

Esneklik: Yönetimimizin önyargısız yaklaşıma verdiği önem ile, mesleki ve kurumsal değerlerden ödün vermeden, çalışanlarımızın çözüm odaklı öneriler geliştirmesi, uygulaması ve insiyatif almasına fırsat tanımak.

Sağlık Sigortası

Sağlık Sigortası

Sağlık ihmale gelmez. Hastalıklar size gelmeden önce yaptıracağınız sağlık sigortası ile hem ömür boyu yenileme garantisi alırsınız hem de hastane masraflarını nasıl ödeyeceğim diye düşünmezsiniz. Sizde geç olmadan gelin,sağlık sigortanızı yaptırın.

Araç Sigortası

Kim kaza yaptığında cebinden para çıksın ister ki? Siz de doğru teminatlarla poliçe satın alarak hem aracınızı hem kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Geriye sadece keyifle aracınızı sürmek kalır.

Konut

Evimiz, en huzurlu olduğumuz yer değil midir? Peki bu huzur, beklenmedik bir hırsızlık olayı ile bozulsa ya da uyandığınızda her yeri su basmış olsa ? Siz de konut poliçenizi yaptırın bu sıkıntıları dert etmeyin….

Emeklilik

Size, emekliliğinizdeki hayallerinize ulaşmanızda yardımcı olabileceğimizi söylesek? Nasıl mı yapıyoruz? Bugünden başlayarak Bireysel Emeklilik Sistemine katılmanıza aracılık ediyoruz. Zaman hızla akıp giderken, hayalleriniz için siz de gelin Bireysel Emeklilik sigortanızı yaptırın.

ACENTELERİMİZ

SİGORTA ÇÖZÜMLERİNİZ İÇİN HİZMETİNİZDEYİZ

BİZE ULAŞIN