KOCAAĞA SİGORTA İNEGÖL-RIDVAN KOCAAĞA - Vizyonumuz

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Vizyonumuz:
      Türkiye'de sigortacılık alanında faaliyet gösteren ve bu alanda öncülük yaparak fark yaratan sigortacılığın tüm alanlarında uzmanlaşarak daima en iyi hizmeti veren öncü ve lider bir acente olmaktır.

Sağlık Sigortası

Sağlık Sigortası

Sağlık ihmale gelmez. Hastalıklar size gelmeden önce yaptıracağınız sağlık sigortası ile hem ömür boyu yenileme garantisi alırsınız hem de hastane masraflarını nasıl ödeyeceğim diye düşünmezsiniz. Sizde geç olmadan gelin,sağlık sigortanızı yaptırın.

Araç Sigortası

Kim kaza yaptığında cebinden para çıksın ister ki? Siz de doğru teminatlarla poliçe satın alarak hem aracınızı hem kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Geriye sadece keyifle aracınızı sürmek kalır.

Konut

Evimiz, en huzurlu olduğumuz yer değil midir? Peki bu huzur, beklenmedik bir hırsızlık olayı ile bozulsa ya da uyandığınızda her yeri su basmış olsa ? Siz de konut poliçenizi yaptırın bu sıkıntıları dert etmeyin….

Emeklilik

Size, emekliliğinizdeki hayallerinize ulaşmanızda yardımcı olabileceğimizi söylesek? Nasıl mı yapıyoruz? Bugünden başlayarak Bireysel Emeklilik Sistemine katılmanıza aracılık ediyoruz. Zaman hızla akıp giderken, hayalleriniz için siz de gelin Bireysel Emeklilik sigortanızı yaptırın.

ACENTELERİMİZ

SİGORTA ÇÖZÜMLERİNİZ İÇİN HİZMETİNİZDEYİZ

BİZE ULAŞIN